Kūdikiai/vaikai/šeima

Kūdikio fotosesija, kada geriausia?

Jeigu planuojate vieną fotosesiją per metus, kūdikį geriausia tuomet fotografuoti 6-8mėnesį, kada jis tvirtai sėdi, bet dar neropoja. Įprastai tokio amžiaus mažyliai lengvai priima naujus žmones, dažnai fotosesijos metu šypsosi ir galima padaryti daug įvairių pozų. Jeigu planuojate fotografuotis kelis kartus - tuomet geriausia rinktis 4 mėnesį, kada kūdikis jau tvirtai laiko galvytę, 6-8 ir pirmą gimtadienį. Tuomet bus galima įamžinti kaip pirmais metais greitai keičiasi kūdikis iš naujagimio virsdamas vaiku.

Vaiko fotosesija, kaip vyksta?

Vaikų fotosesija skirtingai vyksta esant skirtingam amžiui. Maži vaikai (įprastai iki 3-4 metų) sunkiai klauso fotografo nurodymų, todėl visa fotosesija vyksta pagal juos. Mes šokame, žaidžiame ir bėgiojame. Būna daug šypsenų, juoko ir judesio. Su vyresniais vaikais įprastai daug lengviau susitarti, jų galima daugiau prašyti pozuoti, išgauti tam tikrus kadrus. 

Šeimos fotosesija, ką būtina žinoti?

Šeimos fotosesijai būti dalykai yra trys - suderinta apranga, makiažas mamai (puiku jeigu yra grimas vyrui) ir atvirumas fotografo siūlomoms idėjoms. Kartais, tai, kas iš pirmo žvilgsnio yra nepatogu ir netinkama visai kitaip atrodo nuotraukose. Šių fotosesijų metu mes daug bendrausime, daug judėsime, todėl svarbu, kad apranga nevaržytų judesių ir būtų patogi. Puikiai tinka lengvai krintančios suknelės, pastelinės spalvos. 

Lifestyle fotosesija, kas tai yra?

Lifestyle - tai fotosesija, kurioje dokumentuojamas Jūsų gyvenimas. Jūsų namų aplinka, juose esantys daiktai, rutina. Fotografo tikslas šioje fotosesijoje užfiksuoti jūsų gyvenimą tokį, koks jis ir yra. Fotosesijos metu nenaudojami papildomi rekvizitai ir visas dėmesys skiriamas į tai, ką įprastai veikiate gyvenime. Kokia Jūsų rutina, kokie pomėgiai, kokius žaidimus žaidžiate su vaikais, kur einate pasivaikščioti. Stengiamasi sukurti tokias nuotraukas, kad po daugybės metų pažiūrėjus į jas prisimintumėte, kokia buvo Jūsų vaikų vaikystė, kaip atrodė namai ir kokia veikla užsiimdavote.